Mažas baltas žiedas skarelei ar šalikėliui "Baltoji harmonija"

Mažas baltas žiedas skarelei ar šalikėliui   "Baltoji harmonija"
Kodas: SM0400BL
Prekyboje: 3
9,00 €
Kiekis: Į krepšelį

Baltas žiedas, sagtelė,- tai jūsų lengvas būdas akimirksniu atnaujinti pabodusias skareles! Tai puošnus aksesuaras jums ir puiki dovana jūsų draugei.

Skarų rišimo menas niekada nebuvo toks paprastas ir smagus! Tiesiog perkiškite šalikėlį ar skarelės kampus per skylutes, kaip siūdama sagą ir jūs nustebsite kaip lengva būti KŪRYBingaA.  Natūralias, žemiškas spalvas lengvai priderinsite prie įvairiausių savo šalikėlių.

Ši segė skirta plonai, šilkinei ar kito lengvo audinio skarelei ar šalikėliui perverti. Galima perkišti ir platesnę atlasinę juostelę. Jos plotis  - 50mm, ilgis 60mm svoris 18g.

Papuošalas visada tvirtai laikysis, nes kita pusė specialiai sukurta šiurkštesnė, neleidžianti audiniui slysti. Sagtelė pagaminta iš glazūruotos baltosios keramikos todėl lengva ir puošni. Ji - atspari vandeniui, nesideformuoja, spalvos neblunka, nenusidėvi. Medžiagas renkuosi natūralias, EKOlogiškas, nekenksmingas ir sertifikuotas. Kadangi viską gaminu savo rankomis, spalvos ir faktūros gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukos.

Pridėsiu lankstinuką su aprašymu ir nešiojimo pavyzdžiais. Be to čia rasite daugiau patarimų kaip nešioti sagtelę  video

Tikiu, kad mano darbai įkvėps jus naujiems stiliaus atradimams. Inga Kazakevičienė

Spalva
Balta