Prekių pristatymas

 

 

Visi papuošalai, kuriuos parduotuvės sistema leidžia pirki, reiškia, kad yra jau pagaminti ir išsiųsiu iškart gavus užsakymą.  Siunčiu tą pačią dieną ar sekančią darbo dieną.  Nereikia užsakinėti ir laukti kelias savaites, kol pagaminsiu panašų papuošalą ar interjero detalę!

 

Jei perkate virš 30EUR, siuntimas Lietuvos paštu nemokamas visam pasaulyje!
 

Jei užsakymas mažesmis rinkitės:

LIETUVOJE:
 ✓ AB “Lietuvos paštas” Lietuvoje , registruota siunta, kaina 1,80 EUR. Pristatymas per 2-3 darbo dienas.
 
✓ "Omniva paštomatai" , kaina 2.80EUR. Pasitikrinkite paštomatus ir jų adresus. Pristatymas per 1-3 darbo dienas. Nurodykite paštomato pavadinimą ir adresą.

✓ Autobusų stoties pašto skyriai, kaina 5,00 EUR. Pristaytmas tą pačią arba sekančią dieną.  Rinkitės tik tada, kai reikalingas labai skubus pristatymas ir pasitikrinkite ar yra jūsų mieste toks skyrius. Nurodykite miestą, pavardę ir telefoną to žmogaus, kuris pasiims siuntą. Paskambinkite man telefonu, kad būtumėt užtikrinta, kad įmanoma gauti siuntą jūsų planuojamu laiku.  869843574 Inga.
 
UŽSIENYJE:
 ✓ Rinkitės AB “Lietuvos paštas” visuose regionuose . Tai registruota siunta, kaina 5 EUR. Pristatymas Europoje per 5-10 darbo dienų. Visuose kituose regionuose 10-25 darbo dienos. Atsiunčiu reg. Nr. galite sekti savo siuntą.