Grąžinimas

100% grąžinimo garantija!

 

• Jeigu atsitiktų taip, kad gavus papuošalą suprastumėte, kad tai ne tai, ko Jūs tikėjotės, ar papuošalas Jums tiesiog netinka – aš jį tikrai priimsiu atgal. Neikite į kompromisą su savimi – papuošalas turi tikti, patikti ir džiuginti. Tik tuomet jausitės graži.

 

Papuošalas gali būti grąžinamas 14 dienų bėgyje nuo jo gavimo dienos, kuri yra matoma www.post.lt.
Papuošalas turi būti grąžinamas originalioje, nepažeistoje pakuotėje, turi būti nesugadintas ar pan.
Siuntinukas turi būti registruojamas, taip kaip ir aš siunčiu Jums – visgi labai svarbu, kad jis nepaklystų ir pasiektų mane.
Grąžinimo išlaidas apmoka siuntėjas. Jeigu nuspręsite papuošalą keisti į naują – naująjį papuošalą išsiųsiu savo sąskaita.
Gavus  papuošalą atgal, pinigai  pirkėjui  grąžinami į tą pačią sąskaitą, iš kurios atėjo apmokėjimas.

 

• Jeigu atsitiktų taip, kad gavus papuošalą pakuotėje rastumėte jį sudužusį,- iškarto atsiųskite man nuotrauką!  Geriausia, kad fotografuotumėte net neišėmusi iš pakuotės, per 1-2 dienas nuo gavimo. Tai reiškia, kad dūžis įvyko dėl siuntimo ir pakavimo klaidos. Tokiu atveju visas išlaidas priisimu sau ir jums atsiųsiu naują papuošalą arba grąžinsiu pinigus.

Tačiau negalėsiu atlyginti dūžio nuostolių, jeigu tai atsitiks po kelių dienų, savaičių ar mėnesių po prekės gavimo.(gavimo diena, matoma www.post.lt.)  Bet neliūdėkite, tokiu atveju irgi kreipkitės, jums, kaip paguodos dovanėlę, suteiksiu nuolaidą kitam papuošalui įsigyti. Daugiau apie grąžinimą rasite DUK

 

Svarbiausia – BŪK LAIMingA pirkėja!