Sagtelė "Žemės dobilas"

Sagtelė "Žemės dobilas"
Kodas: SD0413D
Prekyboje: 1
12,00 €
Kiekis: Į krepšelį

Keramikinė sagtelė skarelei.

Balta keramika. Skirta storesnei, megztai, vilnonei veltai, natūralaus lino ar kito  audinio skarelei ar šalikėliui. Papuošalas visada tvirtai laikysis, kadangi anta pusė specialiai sukurta šiurkštesnė, neleidžianti audiniui slysti. Be to, turėtumėte atkeipti dėmesį ir pasirinkti tinkamą dydį. 
Išmatavimai: skersmuo - 11cm, svoris 50-55g.

Visos gamyboje  naudojamos žaliavos yra nekenksmingos ir sertifikuotos. Gaminys atsparus vandeniui, nesideformuoja, spalvos neblunka, nenusidėvi. Antroje papuošalo pusėje įspaustas dizainerio parašas ir autorinių teisių simbokia, skirta kopijavimo prevencijai.  Pridedamas lankstinukas su aprašymu ir nešiojimo instrukcija.

"Keramika žavi sugebėjimu stebinti net savo meistrą. Baltas molis - mano silpnybė. Jis traukia savo estetika bei beribėmis dizaino galimybėmis.
Kiekvienas gaminys, prie kurio prisiliečia ranka, gimsta unikalus ir išskirtinis. Niekada neatsikartos visiškai ta pati forma, faktūra, spalva... 
Nulipdyti papuošalai džiovinami ir degami krosnyse 1000 laipsnių temperatūroje. Vėliau kiekvienas gaminys dekoruojamas naudojant įvairiausias glazūras. Glazūruoti gaminiai dar kartą degami, tikrinami, pakuojami ir siunčiami jums.
Kiekvienas papuošalas šimtus kartų paglostytas ir pamylėtas, su šilčiaustia energija kurtas jums.
Tikiu, kad mano darbai jus įkvėps naujiems stiliaus atradimams.

BŪK ŽAVingA, BŪK KŪRYBingA, BŪK ŠARMingA, BŪK STILingA, BŪK IŠRADingA, o svarbiausia - BŪK LAIMingA!"            Inga Kazakevičienė 

 

Sagtelės pervėrimo ir nešiojimo būdai  video