Apie mane

 

 

Inga Kličienė 

Vaidoto 44, Kaunas, Lithuania

tel.: +37069843574

info@ingdizainas.lt

 

 

Tikiu, kad mano darbai sušildys Jūsų širdį, papuoš Jūsų šventes, pradžiugins Jūsų artimuosius ir įkvėps Jus naujiems stiliaus atradimams.

Su ingDIZAINAS BŪK ŽAVingA, BŪK STILingA, BŪK KŪRYBingA, BŪK ŠARMingA, BŪK LAIMingA!

 

Senai senai, kai dar buvau visai mažytė, vieną gražią dieną į mūsų namus atėjo ponas Molis. Prisėdęs prie arbatos puodelio, papasakojo mums savo gyvenimo istoriją. Atsisveikindamas jis pamojo savo sena moline stebuklų lazda ir taip užbūrė mūsų šeimą visiems laikams.

 

Užaugau su šiuo stebuklu tarp daugybės molinių suvenyrų, vazelių, varpelių, taupyklių ir figūrėlių. Jau tada supratau, jog kiekvienas molinis gaminys, prie kurio prisiliečia žmogaus ranka, gimsta unikalus ir išskirtinis. Niekada neatsikartos ta pati forma, faktūra, spalva… Tėvų ir senelių, iš kartos į kartą perduota neįkainuojama patirtis, kantrybė, meilė ir pagarba atsispindi mano darbuose. Be galo džiaugiuosi tom akimirkom, kai pono Molio burtus pajaučiu ir savo dukros rankytėse…

 

Keramika žavi savo sugebėjimu stebinti net savo meistrą. Mano aistra ir silpnybė- baltoji keramika. Ji užburia savo estetika ir beribėmis dizaino galimybėmis. O visų svarbiausia svaiginantis jausmas  kai suvoki, jog tavo rankomis sukurti darbai gali nukeliauti į bet kurį pasaulio kampelį ir ten surasti savo jaukius namus ir ypatingą šeimininką!

 
 
keramikos papuošalų dizainerė Inga Kličienė