APIE MANE

Paskelbė ingdizainas 2024.01.16 0 Komentarai

Užaugau su Moliu. Jis geras mano draugas. Žaisdavau tarp daugybės suvenyrų, vazelių, varpelių, taupyklių ir figūrėlių. Jau tada supratau, jog kiekvienas molinis gaminys, prie kurio prisiliečia žmogaus ranka, gimsta unikalus ir išskirtinis. Niekada neatsikartos ta pati forma, faktūra, spalva… Keramika žavi savo sugebėjimu stebinti net savo meistrą. Mano aistra ir silpnybė - baltoji keramika. Ji užburia savo estetika ir beribėmis dizaino galimybėmis. Palietus Molį, jaučiu begalinę pirmykštę žemės energiją, jaučiu, kaip visa jėga ji teka mano kūnu, pamaitina mintis ir užvaldo rankas. Tėvų ir senelių, iš kartos į kartą perduota neįkainuojama patirtis, kantrybė, meilė ir pagarba keramikai, atsispindi mano darbuose.

 

Dabar aš tikrai žinau, ką darau. Mano tikslas - puošti moterį. Tikiu, kad su mano papuošalais visada būsi pastebėta, dažnai sulauksi komplimentų. Tikiu, kad mano darbai įkvėps Tave naujiems stiliaus atradimams. 

 

Aš kuriu asmenybėms. Kuriu drąsioms, kietoms, charizmatiškoms, mėgstančioms iššūkius, moterims. Moterims, kurios nori išsiskirti iš minios originalias masyvais, efektingais, energetiškai stipriais papuošalais. Toms, kurios mėgsta būti kontrastingos, stebinti save ir aplinkinius. Mėgsta būti elegantiškos bet tuo pačiu ir provokuojančios, žavingos seksualios viliokės ir dramatiškos ekstremalės. Kartais beprotės... Jos tai žino, ir joms tai patinka! Ir jos tuo didžiuojasi!

 

 

Dabar aš tikrai žinau, ką dar turiu daryti.  Mano tikslas - priminti Tau kokia tu nuostabi šiandien, ryt ir kiekvieną dieną.

Mano tikslas padrąsinti Tave atskleisti savo asmenybę, nusimesti stereotipų naštą, išlaisvinti savo troškimus. Didžiuotis savo savitumu. Pamilti save išnaujo, išmokti ir išdrįsti puoštis ir džiaugtis kiekviena diena. Eiti per gyvenimą energingai, aukštai iškelta galva ir būti YPATinga - būti savimi! Ir jeigu atsistojus prieš veidrodį ryte nors kelias sekundes apie tai pagalvosi, tai reiškia aš einu teisingu keliu.

 

keramikos papuošalų dizainerė Inga Kazakevičienė

Vaidoto 44, Kaunas, Lithuania

tel.: +37069843574

info@ingdizainas.lt

 

 

 

Palikite komentarą