4 Žemės stichijų sukurti papuošalai

Paskelbė ingdizainas 2024.02.21 0 Komentarai

 

 

 

Noriu su Jumis pasidalinti savo papuošalų gamybos kelione ir jos ryšį su žemės, vandens, oro ir ugnies stichijomis. Ši kelionė pasakoja apie molio gimimą ir pradžią kiekvieno unikalaus ingDIZAINAS papuošalo. Kiekviena moteris, nešiojanti keramikinį papuošalą pasisemia energijos iš visų keturių stichijų. Jos suteikia pasitikėjimo savimi, dėkingumo, meilės ir ištvermės.

 

Žemės stichija tai stabilumas ir visa ko pagrindas

 

Molis, kilęs iš žemės gelmių, neša savyje ne tik žemiškąjį stabilumą, bet ir istoriją. Molis yra ne tik medžiaga, bet ir pasakojimas apie prigimtinį grožį, amžinybę ir ramybę. Kiekvienas molio kūrinys yra unikalus ir išskirtinis – nepakartojamas. Aš, kaip kūrėja, pristatau Jums ne tik papuošalus, bet ir gabalėlį prigimtinio pasaulio, kuris gyvuoja kiekvienoje detalėje. Žemės stichijos energija, molio papuošalą nešiojančiai moteriai, pastato stiprų pagrindą po kojomis, įžemina moters kūną. Ji suteikia pasitikėjimo savimi, stiprybės ištikus problemoms, ištvermės sudėtingomis situacijomis.

 

 


 

Vandens stichija tai išsivalymas ir tobulumas

 

Kiekvienas papuošalo plovimas vandeniu yra lyg šventinis ritualas, kuriame vandens švelnumas suteikia molio formoms ypatingą žavesį. Šis apsivalymas vandeniu ne tik išsaugo, bet ir apvalo kiekvieną detalę, suteikdamas papuošalui išskirtinę energiją, jausmą ir tobulumą. Tai vandens stichijos dovana moliui, kuris atgimsta nauju kiekvieno valymo metu. Vandens stichija moteriai suteikia gaivumo, lankstumo ir plastikos. Moteris, kaip vanduo, yra lyg gražus vandens telkinys, prie kurio malonu sugrįžti ir kurio gaiva norisi gėrėtis.

 


 

Oro Stichija tai laisvė ir lengvumas

 

Oro stichija švelniai ir lėtai keičia molio sandarą. Kiekvienas džiūvantis gaminys tampa pasiruošusiu susitikti su ugnies stichija. Atiduodama oro stichijai savo gamini, saugau jį nuo stipresnio vėjo gūsio tam, kad nesutrūktų. Kuomet moteris užsideda oro nuglamonėta papuošalą, ji susilieja su jo stichija. Oro stichija daro moterį lengva, švelnia, ji tampa dalimi paslaptingos oro magijos, kurioje kiekvienas papuošalas suteikia ypatingą žavesį ir laisvės pojūtį. 

 

 


 

Ugnies stichija tai kūrybos šaltinis

 

Ugnies stichija dovanoja mums šviesą, šilumą ir energiją. Moliui ji suteikia tvirtumą, stabilią formą, kuri išlieka amžinai. Štai kodėl ir prieš daugelį metų sukurti keramikos papuošalai gali mus džiuginti šiandien. Ugnies stichija moteriai suteikia vidinės jėgos, suteikia aistrą, seksualumą. Ugnis - kūrybinės energijos šaltinis, atveriantis duris į savęs pažinimą, kūrybos išsiveržimą.

 

 


 

Mano keramikiniai papuošalai - tai daugiau nei vienkartiniai aksesuarai. Tai yra stipri energija, kurią kuria žemės tvirtumas, vandens gaivumas, oro lengvumas ir ugnies šiluma. 

 

Jie gimsta tam, kad suteiktų Jums pasitikėjimo, grožio ir laimės. Kiekvienai moteriai žemės stichija suteikia tvirtumo, vandens stichija – lankstumo, oro stichija – švelnumo, o ugnies stichija – kūrybiškumo. Visos šios energijos yra labai svarbios norint išlaikyti pusiausvyrą ir harmoniją.

 

Inga Kazakevičienė

Palikite komentarą